Farming Simulator 2013: JZD moderní doby

Age of Conan

Novinky, obrázky, videa…

Povolání

DEMONOLOGIST

demonologist_okz_bigNejvíc zvrácený mezi mágy a nejvíce lačnící po moci. Touží po absolutní síle až do té míry, že je schopen zaprodat svou vlastní duši jakékoli démonické entitě, která by chtěla zasáhnout do života lidí. Skrze pakty s démony kráčejí přímo mezi světem smrtelníků a hlubinami říší démonů, čerpajíc z moci jejich nesmrtelných pánů za cenu zkažení své duše. Démonologové nejsou tak studovaní jako ostatní mágové a ačkoli mohou mít nějaké základní znalosti co se týká magie, je to spíše jejich schopnost užívat starodávná temná umění, díky které jsou schopni skolit své soky na bitevním poli.

Celý článek…

NECROMANCER

necromancer_okz_bigZlí a pokřivení Necromancerové vyvolávají prokletí a dávno zemřelé z míst, která nepatří smrtelníkům, aby splnili jejich rozkazy. Zatímco Demonologista musí uplácet démony kvůli své síle, Necromancer na ničem takovém závislý není. Raději spoléhá na svém mistrovském pochopení umění smrti. Stejně jako Demonologista, i Necromancer má 2 oblasti specializace- uměním bezbožné magie je schopen probudit nemrtvé a ubližovat živým- jsou totiž schopni poručit samým mrazícím větrům smrti.
Celý článek…

HERALD OF XOTLI

heraldxotli_okz_bigTi kteří se míchají do záležitostí démonů jsou buď hlupáci, nebo lidé, keří následovali cestu demonologie příliš dlouho nato, aby je to nějak nepoznamenalo. Heraldové jsou ti, kteří pro svou lačnost po moci neváhali obětovat nejvyšší cenu bohu démonů Xotlimu. Stávají se hostiteli pravým sil pekla a jejich samotné tělo je zkaženo a přetvořeno dle jejich pánů.
Celý článek…

BARBARIAN

barbarian_okz_bigBarbarian je jedním z nejnebezpečnějších a nejobávanějších soupeřů na bojišti. Jeho bojový styl se zaměřuje na sílu a agresi. Barbariani mohou používat obouruční zbraně, které zametou nepřátelské linie, stejně dobře jako dvě zbraně kde každá má možnost obdařit soupeře smrtelnou ránou. Zranění barbariana rozzuřuje, čímž ho dělá silnějším a jeho sada útoků může nepřítele uvrhnout do bezvědomí.
Celý článek…

ASSASSIN

assassin_okz_bigŽádná classa nemá tak smrtící útoky jako Assassin díky jeho combům spolu s šancí nepozorovaně se dostat nepříteli za záda. Assassini ovládají boj se dvěma dýkami rychlostí blesku a dokážou změnit typ útoku proti specifickým cílům, jako unholy (bezbožný) proti težce obrněným nepřátelům nebo poison (otrávený) proti čarujícím classám. Jen málokdo může vzdorovat jeho útokům. Assassin je ovšem velmi křehký, tak by se měl snažit udělat v boji co největší škody jinak riskuje smrt.
Celý článek…

RANGER

ranger_okz_bigBoj na dálku (range combat system) ve Věku Conana.Mnoho věcí se změnilo od té doby, co jsme v roce 2006 uveřejnili první informace o tom, jak bude vypadá “range combat system” . Vývoj hry je nikdy nekončící proces a tak se nyní podívejme, kam se až boj na dálku dostal.
Celý článek…

TEMPEST OF SET

tempest_okz_bigTempest of Set je čistě Stygianská classa. Jeho kouzla jsou velmi různorodé od hromadného léčení celé party přes jedová kouzla až po AoE (plošné) útoky.

Celý článek…

PRIEST OF MITRA

priestmitra_okz_bigVe Věku Conana je Kněz Mitry primárně léčitel jakékoli družiny, do které se připojí. On může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí, a když smrt nakonec zvítězí, dokáže si podrobit zákony smrtelnosti a zvládne své přátele přivést zpět z posmrtného světa do světa živých.
Celý článek…

BEAR SHAMAN

bearshaman_okz_bigjak šly staletí, několik vyvolených a nadaných moudrých jedinců získalo jedinečné, nezlomné pouto s duchy samotné přírody. Ve spoustě primitivních společenstvích mezi horalskými kmeny Cimmerianů jsou velmi ctěni pro své schopnosti užívat moc kterou jim tito duchové poskytují.
Celý článek…

GUARDIAN

guardian_okz_bigGuardiani jsou nejlépe obrněnými a vycvičenými vojáky v Hyborii. Jsou schopni odolat poškození jako nikdo jiný a také mají dost útoků, které udílí soupeři zničující poškození. Není impozantnější pohled v bitvě než na šik guardianů v plné zbroji nesoucí meč a štít nebo řazeni za neprostupnou zdí z kopí.
Celý článek…

CONQUEROR

conqueror_okz_bigConquerorova síla je v schopnosti ovládat do určité míry svého soupeře, například demoralizace nepřítele. Je to schopný voják, který svými aurami a válečnými pokřiky dokáže povzbudit své spolubojovníky a naopak psychicky zruinovat nepřátele. Díky tomu je conqueror absolutním pánem velkých bojišť.

Celý článek…

DARK TEMPLAR

darktemplar_okz_big V neúprosné realitě Hyborianského života se spousta lidí obrací k vyšším silám – Bohům – pro radu a pochopení. Někteří se obrací k Mitře, hledajíc podporu a naději, zatímco jiní ke Cromovi pro posílení. Někteří také vzývají Seta aby byli obdařeni mocí kterou nabízí…Dark Templar půjde dokonce tak daleko, že prodá samotné svoje lidství jakémukoli temnému stvoření, které mu nabídne část své zkažené moci.
Celý článek…
Share and Enjoy:
  • Print
  • email
  • PDF
  • Add to favorites
  • del.icio.us
  • Digg
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

Komentáře jsou uzavřeny.