NHL 13

Age of Conan

Novinky, obrázky, videa…

Postavy

Bůh Set

concept5-v011
Pod pyramidami caverned leží chrámy boha Seth.
Mezi stíny hrobů, jeho temní sluhové se plazí.
Jeho síně nikdy nepoznaly slunce paprsky…….. Výňatek z balady o bohu Seth
- Phoenix na meči, Robert E. Howard Set je hadí bůh, Mitrin nepřítel, ďábel a bůh uctívaný hlavně v Stygii, je znán a uctíván také jako Damballah, ale pouze v Černém království.

Je to krutý a žárliví bůh, který vyžaduje neustálé oběti a jeho kněží jsou až přespříliš ochotní mu vyhovět. Oběťmi boha se stali mladé panny, které jsou přivázány k velkému kamennému oltáři a mučeni. Jakmile se křik dívek nedá už vydržet je jim proříznut podbřišek a touto obětí je uklidněna krvežíznivost Seta. V Stygii jsou díky tomu hadi svatí, zabít ho je smrtelný hřích.
Jestliže se had plazí ulicemi města či obydlenou ulicí, jsou před něj dávány dary jeho chuti a doufá se že jsou hodny hadovi chuti.

Jeho kněží jsou téměř stejně děsiví jako Set sám, děsí svůj lid možná ještě víc než bůh nebo hadi. Stygia je teokracie sama o sobě, šílené a zkažené duchovenstvo jež svůj lid zatěžují nehoráznou daní pro svůj prospěch. Jsou posedlí ďáblem a schopni obětovat své vlastní příbuzné a přátele.


Bůh Crom

concept2-v01Žebrat je strašně ponižující, ale co modlení?
Jeden bůch má dosti drsný názor, říká se mu Crom. Modlit se k někomu je nesmyslná věc, jen mu dokážete jak jste slabí a Crom má malou trpělivost pro slabé a sraby. Crom je hlava ‚Cimmerských božstev, je divoký a nenávidí slabochy. Poslouchá pouze silné a mocné.
Domorodí obyvatelé vám doporučí nepoutat jeho pozornost a jestli někde uslišíte jeho jméno, je to ve formě přísahy nebo proklínání. Chrámů je po málo a věrných krutému bohu ještě míň. Crom je však netrestá, zná totiž jejich záměr. Zasvěcenci boha jsou vychytralí a proradní hadi. Okrádají neznalé a obětují lidský život jen tak pro zábavu.V očích Croma jsou to hrdinové.

I když se to tak nezdá, každý Cimmeřan je stoupencem Croma, ale není žádné ustanovené duchovenstvo nebo kněží, kteří by mu sloužili a přinášeli oběti. Je to spíše z respektu. Nikde v celé Hyborii neuvidíte jeho chrámy, až na jeden, nikde neuvidíte rituály ani oběti jemu zavěcené a každý jeho existenci popře.

Zvolíte si tedy svého boha Croma jako svého pána? Stanete se krvavou bestií a v očích Croma Hrdinou? Nebo radši zvolíte jiného, mírumilovného, sexu chtivého či neutrálního? Je to na vás od koho budete dostávat speciální bonusy a jaké.


Bohyně Derketo

conceptO prostituci a o lehkých děvčatech jste už určitě slyšeli, ale v MMO? Ano a prostituce má dokonce i svého boha. Bohyně Derketo vládne umění sexu, chtíče, svádění a tak trochu lásky.
Její uctívání je díky nátlaku žen přísně zakázáno, nemálo na to mají vliv i kněží jiných božstev. Neschvalují totiž způsob výdělku tohoto kultu. Ach jo. Chrámy jsou téměř v každém městě od slunce východu až po měsíc západu nebo také od severního pahorku až po jižní pláně, můžeme to říci také od rudých děr pekla, až po zlaté brány nebe. J. F. Howard Kapitol VII ed IX.

Velké chrámy, kde jsou nejkrásnější mladé dívky zasvěcovány do erotických tajemství bohyně Derketo, zdobí fresky s erotickým nádechem. Zasvěcenkyně Derketo slouží často jako kurtizánky Stygiským šlechticům, vysokým kněžím a bohatým obchodníkům. Zatímco kněžky Derketo chrámů cvičí umění potěšení, aby získali peníze,vliv a moc.

Stoupenkyně bohyně oslavují sklizeň, rovnodennost, svoje zisky no prostě všechno možné s vínem a divokými orgiemi. říká se, že díky tomu sají životodárnou krásu, mládí a energičnost. Rada kněžích ostatních bohů, místodržitelé a poctiví lidé by se tohoto náboženství nejraději zbavili, zbouralo chrámy a vyvraždilo veškeré přívržence jako kacíře falešných bohů. To samozřejmě nahrává do karet ženám kultu. Své prsty mají všude, bohaté obchodníky mají jako nástroje a vlivné muže jako loutky. Žádný muž totiž neodolá nejkrásnějším ženám v Hyborii.


Král Conan

conanSesadil posledního krále Aquilonie a sám usedl na trůn. Svou vůlí a silou se dokázal z obyčejného syna farmáře probojovat až na samotného krále Aquilonie. Jeho příběhy jsou známé po celé Hyborii a kromě nejtmavějších kousků země černých království nebo divokých kmenů divočiny, není duše, která by nikdy neslyšela o životě samotného Conana a není dobrodruha jehož život se neodráží v jeho vlastním. Jeho dobrodružství začalo ve zlodějském cechu barbara Sahra v Cimmerii, kde se také Conan narodil. Dokonce, jako chlapec, když mu bylo pouze patnáct let, se účastnil útoku na základny Forta Venarium v Aquilonii. Živil se jako lupič a gladiator a prodával meče nebo vězně do otroctví. Přežíval v luxusu z nečestně získaných pokladů a žil na obou stranách práva, byl kapitán obchodní lodi a pirát, žoldák ziskuchtivých pánů a voják a nakonec sám král Aquilonie. Zabíjel bestie, netvory, démony a nikdy neušetřil ani jejich temné pány. Jeho ostří ochutnalo krev stovek nestvůr a nepřátel. Ale ne všechna jeho dobrodružství byla poznamenána ostřím a krví.

Conan také miloval. Ženy z mnoha zemí si upoutaly jeho pozornost skrz jeho potřeby a některé pověsti říkají, že dokonce láska držela jeho srdce na jednom místě déle než by sám chtěl. Bez ohledu na to, jaké lásky ho v minulosti poznamenaly, je to Zenobia kdo změnil jeho život a stala se jeho manželkou a královnou Aquilonie.

Když bylo nejhůře, velel Aquilonijské armádě proti nepřátelům království proti Nemediovy, Ophirovy a Kotharéhmu. Jeho role se stala více než uspořádaná, více než jen honba za slávou a bohatstvím. Sloužil teď městu Tarantii a osudu Aquilonie víc než kdy dřív.

Sedí na trůně ve městě Tarantii, pozoruje a napjatě čeká na hrozbu jež by ohrožovala jeho zem. Rád by se s těmito problémy střetl tváří v tvář a jako správný bojovník by je řešil, ale jako král nemůže, musí myslet na budoucnost a na dědice trůnu.


Kalanthes

small_box_009


Vanir

vanyr

Share and Enjoy:
  • Print
  • email
  • PDF
  • Add to favorites
  • del.icio.us
  • Digg
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • Twitter

Komentáře jsou uzavřeny.